• м. Яготин, вул. Київська, буд. 2
  • +38 (068) 999 59 37
  • +38 (073) 532 71 38
  • yagopak@gmail.com

Нові вироби 2019 року

Купуйте українське – підприємство «ЯГОПАК» спеціалізується на виробництві крафтових пакетів, мішків для вугілля чи любої вашої продукції, також ви можете замовити вироби з дизайном будь-якого типу по досить лояльними цінами.

Пласкі ручки – це новий сучасний різновид продукції, яка має попит. Наша продукція відповідає європейським стандартам якості і відповідний вигляд, що сприяє маркетингу будь-яких товарів в якісній та екологічній упаковці.

Ми можемо виготовити будь-які кольорові ручки під замовлення за вашим бажанням. Вам потрібно вибрати розмір пакета без ручок і колір ручок, а наші співробітники подбають про все інше.

Читати далі

Паперові (крафт) пакети

Паперові пакети з пласким дном і багатоколірним друком – еліта паперової упаковки. Мало хто з нас знає, що даний вид пакета винайшов Лютер Кроуелл в далекому 1870 році а матеріал пакета – папір винайшов Цай Лунь в стародавньому 105 році нашої ери.

Крафт-пакети – основна упаковка для борошна різних сортів, починаючи від 0,5 кг і до 25 кг. У пакети з плоским дном фасуються крупи (знаменита вівсянка), цукор, сіль, солод.

Паперові пакети з вікном – унікальна упаковка, що дозволяє покупцеві зазирнути всередину, не порушуючи цілісність пакета.

Ламіновані паперові пакети – дозволяють фасувати в них такі продукти, як морозиво, пельмені, вареники, равіолі, млинчики і всю лінійку морожених напівфабрикатів.

Великі паперові пакети (мішки з відкритим верхом) – призначені для фасування вугілля, комбікормів, вермішелі, макаронів, насіння рослин, гігієни котів і т.д.

Багатошарові паперові пакети (мішки) – ідеально підходять для упаковки сухих будівельних сумішей, гіпсу, алебастру, вапна.

Пакети на винос (пакети для фастфуду) – неодмінний атрибут великих міст.

Пакети для шопінгу – мрія кожної жінки – нести в руках велика кількість таких пакетів з покупками з дорогих бутиків.

Читати далі

Історія паперового пакету

Незважаючи на те, що папір, була відома досить давно, вона не використовувалася як упаковки з причини своєї дорожнечі і складності виготовлення. У ті часи для зберігання сипучих продуктів використовувалися бавовняні, шкіряні або джутові мішки.

І лише на початку XVIII століття, завдяки стрімкому розвитку паперової промисловості в Європі, вартість паперу впала настільки, що стало вигідним використовувати папір як пакувальний матеріал.
Паперовий пакет швидко витіснив своїх своїх матер’яних і джутових конкурентів, так як був легше, дешевше та й красивіше. Адже в той час розвиток друкарні вже дозволяло наносити на поверхню паперу не тільки написи але і найрізноманітніші зображення.

Відлік ери масового застосування паперової упаковки можна почати з 1852 року коли в Пенсільванії з’явився перший верстат для виробництва паперових пакетів. Протягом майже сотні років альтернативи паперові пакети практично не існувало.

Паперові пакети використовувалися скрізь: для упаковки борошна, зерна, тютюну, чого завгодно.

А, завдяки винаходу технології виготовлення пакетів з плоским дном в 1870 році (винахідник Лютер Кроуелл), паперовий пакет ще більш зміцнив свої позиції як універсальна упаковка.

Так тривало до 1957 року, коли в США була запущена перша автоматична лінія з виробництва поліетиленових пакетів з бічним швом.

Здавалося б історія повторюється і «золотий вік» паперового пакета добігає кінця.

Але немає. У багатьох сферах паперова упаковка все так само не має альтернативи. А розвиток технологій призвело до появи комбінованої упаковки (ламинированая і фольгування паперова упаковка).

В даний час паперовий пакет міцно тримає свої позиції на ринку упаковки, а більш висока екологічність в порівнянні з поліетиленовими аналогами говорить про прекрасні перспективи в майбутньому.

Читати далі