• м. Яготин, вул. Київська, буд. 2
  • +38 (068) 999 59 37
  • +38 (073) 532 71 38
  • yagopak@gmail.com

Розробка дизайнуПриклади нашого дизайну

Флексодрук та друк логотипу на упаковці

Друк логотипу на крафт пакетах

Сьогодні паперова упаковка повинна бути барвистою, стильною, оригінальною і інформативною. Часто від цього безпосередньо залежить обсяг продажів продукції.

Компанія «Ягопак» пропонує нанесення індивідуальних логотипів на крафт пакети різних форм, кольорів і розмірів. Нанесення логотипу або написи можливо з одного або двох сторін вироби.

Процес виготовлення такої упаковки наступний:
1. Нанесення фірмового логотипу на рулон паперу;
2. Формування пакета з уже нанесеним зображенням.

Флексодрук на упаковці

Флексодрук – це один з найбільш популярних, на сьогоднішній день, видів нанесення друку на паперові пакувальні матеріали.

На сьогоднішній день всілякі види паперових пакетів і мішків давно перетворилися із засобу для зберігання і перевезення який або продукції в потужний носій інформації, зокрема рекламного характеру.

Логотип компанії виробника, назва продукту, його склад, то яким стандартам і ГОСТам відповідає продукт, адресу компанії виробника, рекламний слоган нарешті – паперовий пакет несе масу інформації.

Флексографічний друк досить економічна в порівнянні з іншими способами нанесення зображень на паперові пакувальні матеріали, а висока якість друку часто призводить до вибору саме такого способу нанесення графіки на упаковку.

При флексодруку використовуються фарби низької в’язкості, що дозволяє наносити зображення практично на будь-які поверхні.

Основні переваги флексографічного друку – це економічність, якість зображення і низька собівартість.

Наше обладнання дозволяє виробляти 6-ти кольоровий флексографічний друк, що дає можливість отримувати повнокольорові зображення.