Про нашу екологічну упаковку

Про нашу екологічну упаковку

Про нашу екологічну упаковку

30Травень 2020

Нові вироби 2020 року

У нас нові вироби - виті ручки, нові.  Паперові пакети із витими ручками

паперові пакети з ручками 1

Виті ручки - це новий сучасний різновид продукції, яка має попит. Наша продукція відповідає європейським стандартам якості і відповідний вигляд, що сприяє маркетингу будь-яких товарів в якісній та екологічній упаковці.

 


22Січень 2019

Нові вироби 2019 року

паперові пакети з ручками 1

У нас нові вироби - пласкі ручки, нові Паперові пакети із ручками

 

 

 

 

 

 


22Січень 2019

Нові вироби

мішки для вугілля 1

У нас нові вироби - мішки для вугілля, пакети для ресторанів та супермаркетів

 


08Липень 2016

Мішок для вугілля `Ледокол`

Паперові пакети і мішки для вугілля. Ледокол

Особливістю мішка ЛЕДОКОЛ є якісний друк в 4 кольори + посилення дна, в даний мішок пройшов випробування по міцності ( на фото наповнений мішок вагою 5 кг.), при заявленій вазі мішка 1,5 кг. Мішок бурий протестовано вагою 7 кг. І він тримає, на рветься. До того ж ціни на дані мішки дуже доступні.


08Липень 2016

Паперові пакети

Паперові пакети з пласким дном і багатоколірним друком - еліта паперової упаковки. Мало хто з нас знає, що даний вид пакета винайшов Лютер Кроуелл в далекому 1870 році а матеріал пакета - папір винайшов Цай Лунь в стародавньому 105 році нашої ери.

Паперові пакети з пласким дном і багатоколірним друком

  

Крафт-пакети - основна упаковка для борошна різних сортів, починаючи від 0,5 кг і до 25 кг. У пакети з плоским дном фасуються крупи (знаменита вівсянка), цукор, сіль, солод.

  

Паперові пакети з вікном - унікальна упаковка, що дозволяє покупцеві зазирнути всередину, не порушуючи цілісність пакета.

  

Ламіновані паперові пакети - дозволяють фасувати в них такі продукти, як морозиво, пельмені, вареники, равіолі, млинчики і всю лінійку морожених напівфабрикатів.

  

Великі паперові пакети (мішки з відкритим верхом) - призначені для фасування вугілля, комбікормів, вермішелі, макаронів, насіння рослин, гігієни котів і т.д.

  

Багатошарові паперові пакети (мішки) - ідеально підходять для упаковки сухих будівельних сумішей, гіпсу, алебастру, вапна.

  

Пакети на винос (пакети для фастфуду) - неодмінний атрибут великих міст.

  

Пакети для шопінгу - мрія кожної жінки - нести в руках велика кількість таких пакетів з покупками з дорогих бутиків.


08Липень 2016

Коротка історія паперового пакету

Паперові пакети Незважаючи на те, що папір, була відома досить давно, вона не використовувалася як упаковки з причини своєї дорожнечі і складності виготовлення. У ті часи для зберігання сипучих продуктів використовувалися бавовняні, шкіряні або джутові мішки.  

І лише на початку XVIII століття, завдяки стрімкому розвитку паперової промисловості в Європі, вартість паперу впала настільки, що стало вигідним використовувати папір як пакувальний матеріал.
    Паперовий пакет швидко витіснив своїх своїх матер'яних і джутових конкурентів, так як був легше, дешевше та й красивіше. Адже в той час розвиток друкарні вже дозволяло наносити на поверхню паперу не тільки написи але і найрізноманітніші зображення.

Відлік ери масового застосування паперової упаковки можна почати з 1852 року коли в Пенсільванії з'явився перший верстат для виробництва паперових пакетів. Протягом майже сотні років альтернативи ...