У нас нові вироби - виті ручки, нові. Паперові пакети із витими ручками
Виті ручки - це новий сучасний різновид продукції, яка має попит. Наша продукція відповідає європейським стандартам якості і відповідний вигляд, що сприяє маркетингу будь-яких товарів в якісній та екологічній упаковці.
Особливістю мішка ЛЕДОКОЛ є якісний друк в 4 кольори + посилення дна, в даний мішок пройшов випробування по міцності ( на фото наповнений мішок вагою 5 кг.), при заявленій вазі мішка 1,5 кг. Мішок бурий протестовано вагою 7 кг. І він тримає, на рветься. До того ж ціни на дані мішки дуже доступні.
Паперові пакети з пласким дном і багатоколірним друком - еліта паперової упаковки. Мало хто з нас знає, що даний вид пакета винайшов Лютер Кроуелл в далекому 1870 році а матеріал пакета - папір винайшов Цай Лунь в стародавньому 105 році нашої ери.
Крафт-пакети - основна упаковка для борошна різних сортів, починаючи від 0,5 кг і до 25 кг. У пакети з плоским дном фасуються крупи (знаменита вівсянка), цукор, сіль, солод.
Паперові пакети з вікном - унікальна упаковка, що дозволяє покупцеві зазирнути всередину, не порушуючи цілісність пакета.
Ламіновані паперові пакети - дозволяють фасувати в них такі продукти, як морозиво, пельмені, вареники, равіолі, млинчики і всю лінійку морожених напівфабрикатів.
Великі паперові пакети (мішки з відкритим верхом) - призначені для фасування вугілля, комбікормів, вермішелі, макаронів, насіння рослин, гігієни котів і т.д.
Багатошарові паперові пакети (мішки) - ідеально підходять для упаковки сухих будівельних сумішей, гіпсу, алебастру, вапна.
Пакети на винос (пакети для фастфуду) - неодмінний атрибут великих міст.
Пакети для шопінгу - мрія кожної жінки - нести в руках велика кількість таких пакетів з покупками з дорогих бутиків.
Незважаючи на те, що папір, була відома досить давно, вона не використовувалася як упаковки з причини своєї дорожнечі і складності виготовлення. У ті часи для зберігання сипучих продуктів використовувалися бавовняні, шкіряні або джутові мішки.
І лише на початку XVIII століття, завдяки стрімкому розвитку паперової промисловості в Європі, вартість паперу впала настільки, що стало вигідним використовувати папір як пакувальний матеріал.
Паперовий пакет швидко витіснив своїх своїх матер'яних і джутових конкурентів, так як був легше, дешевше та й красивіше. Адже в той час розвиток друкарні вже дозволяло наносити на поверхню паперу не тільки написи але і найрізноманітніші зображення.
Відлік ери масового застосування паперової упаковки можна почати з 1852 року коли в Пенсільванії з'явився перший верстат для виробництва паперових пакетів. Протягом майже сотні років альтернативи ...